آشوب اسرائیلی شکست خورد/عکسهای قدیمی منتشر شد!

در پی شکست راهپیمایی 25 بهمن، طرفداران جریان سبز با بازپخش تصاویر حوادث خرداد و تیر سال88 تلاش می کنند این تصاویر را به امروز نسبت دهند.
این اقدام، از عصر امروز تا کنون بارها از سوی رسانه های بیگانه بویژه در صفحات فیس بوک، توئیتر، یوتیوب و... مشاهده شده است.
 در حالی که طی چند هفته اخیر ، سرمایه گذاری سنگین سیاسی- تبلیغاتی از جانب رژیم صهیونیستی و رسانه های غربی  برای برون رفت از دایره محاصره توسط نهضت های انقلابی در جهان اسلام ، صورت گرفته بود و با فراخوان میرحسین موسوی ، کروبی ، رضا پهلوی و مسعود رجوی قرار بود انقلاب عظیمی(!) در ایران رخ دهد ، این پروژه با شکست سنگینی مواجه شد.
اخبار دریافتی حاکی است در حالی که برای انجام تظاهرات سفارشی اسرائیل در 25 بهمن ، شب گذشته رسانه های ضدانقلاب و بویژه شبکه بی بی سی تمام تلاش خود را به کار گرفتند و در جعل خبر دروغ تا آنجا پیش رفتند که مدعی صدور مجوز برای تظاهرات سفارشی امروز شدند ، اما این تظاهرات سفارشی با بی اعتنایی معنادار مردم مواجه گردید.
yotube-6
بنا بر گزارش دریافتی از سطح شهر تهران راهپیمایی ادعایی که قرار بود از میدان امام حسین تا میدان آزادی برگزار شود(!) به رغم همه تلاشی که بی بی سی فارسی از ساعت 14 برای تحریک مردم انجام داد با بی اعتنایی قاطبه مردم مواجه شد. در تهران جز در چند تقاطع خیابان آزادی که گروه های چند نفره سازمان یافته (با اقداماتی نظیر عاشورای 88) تلاش به ایجاد آشوب داشتند هیچ حرکت قابل ملاحظه ای ایجاد نشد.
بنا بر این گزارش ها ، حرکت های محدود ایجاد شده نیز شباهت فراوانی با اقدامات سازماندهی شده تیم های منافقین و بهائیان در عاشورای سال 88 داشت که البته دامنه ای پیدا نکرد و با بی اعتنایی مردم و هشدار ماموران پلیس ، آشوبگران اسرائیلی متفرق شدند.

دانلود فیلم

دانلود فایل ضمیمه

منبع : پایگاه اطلاع رسانی جوان

/ 3 نظر / 16 بازدید
Pedram

مثل سگ می ترسید ... نوبتتون شده که مثل سگ از مملکت پرتتون کنیم بیرون ...

مسعود

مرگ بر كروبي، مرگ بر موسوي، مرگ بر خاتمي، مرگ بر ضد ولايت فقيه، درود بر خامنه اي، درود بر احمدي نژاد به كوري چشم پدرام و همه مزدوران و دشمنان اسلام و انقلاب.

آرين

آقا پدرام هنوز مملكت اينقدر بي صاحب نشده كه يه عده رذل بي بندوبار غصبش كنن، درضمن شما امثال شما رقمي نيستيد كه بخوايد مارو بندازيد بيرون.