شیمون پرز: احمدی نژاد و نصر الله توسط ملتهایشان سقوط خواهند کرد!

شیمون پرز رئیس رژیم اشغالگر قدس گفت: احمدی نژاد و نصر الله توسط مردمشان سقوط خواهند کرد.

 بر اساس این گزارش وی ادعا کرد که محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشور اسلامی ایران بمب اتمی دارد اما هیچ پیامی برای ملتش و جهانیان ندارد.

خبرگزاری "سما" فلسطین نوشت: شیمون پرز که این سخنان سخیف خود را در جمعی از یهودیان در کنیسه بزرگ شهر مادرید اسپانیا در روز دوشنبه اظهار داشت،  گفت: خیلی از سران عرب در خاورمیانه با اسرائیل دشمنی کردند! اما الآن دیگر هیچ وجودی ندارند.

 وی در پایان تاکید کرد که در آینده ملتها باعث سقوط احمدی نژاد و نصر الله خواهند شد و حالا خود طرفدار انقلابهای خود جوش جوانان مسلمان عرب شده اند

گفتنی است این نوع اظهارات و فرار به جلو نشان از اوج خشم و نگرانی سران رژیم صهیونیستی از سقوط دیکتاتورهای دست نشاده غرب در کشورهای اسلامی می باشد و  صدور انقلاب اسلامی ایران به سایر بلاد اسلامی  که خاورمیانه ای بدون صهیونیست را نوید می دهد بیش از همه مسائل سران استکبار و رژیم اشغالگر قدس را نگران کرده است.

منبع : سرویس بین الملل بی باک

/ 2 نظر / 17 بازدید
آزاده

بدجور توهم زدی دوست عزیز مثل اینکه خیلی اخبار جمهوری اسلامی رو گوش میدی حالا یک خبر من بهت بدم رهبر انقلاب مصر گفت هیچ ربط وشباهتی به آقای خمینی ندارد سعی کن اگر میخواهی اطلاع رسانی کنی مطلع باشی بعدادغام دین وسیاست یعنی فاجعه یعنی ایران امروز

مهدی آنتی گرین

به آزاده باید گفت بهتره شما هم در دادن نظر کمی صبر کنی چون اخوان المسلمین چیز دیگه ای بر خلاف میل وطن فروشان داخلی گفته