سایت دشمن شماره یک خدا فیلتر نیست!

7میلیارددلارهزینه برای ترویج شیطان‌پرستی درایران
تبلیغ آشکار عرفان جنسی در اطراف تهران
خانه شیطان ؛ تجاوز به زن باردار به بهانه تطهیر روح !
به گزارش  آخرین نیوز، در حالی که هر روز مسئولان فرهنگی-انتظامی- مذهبی و… در مورد خطر رواج شیطان پرستی در جامعه هشدار می دهند، در کمال حیرت دسترسی به اصلی ترین سایت های رواج دهنده این طرز تفکر در ایران آزاد است.

هادی انواری :چندی پیش کارشناسان فرهنگی و مذهبی با اشاره به پوشش ها و مدل‌های جدید مد برخی از دختران و پسران از گسترش فعالیت گروه های شیطان پرستی ابراز نگرانی کردند این در حالی است که سایت های اصلی و پر بازدید که مربوط به شیطان پرستان هستند همچنان آزادانه دور از چشمان تیزبین مسئولان فیلترینگ کشوربه فعالیت خود ادامه می دهند.

با وجود شناسایی کامل بسیاری از این سایت ها که در رنکینگ الکسا، مخاطب بالایی هم دارند به جهت خودداری از اشاعه این طرز تفکر، و اینکه به خاطر اشاعه منکر سایت ما فیلتر نشود ـ طبق ردیف ۳ بند «و» ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای از نوشتن لینک کامل این پایگاه ها معذوریم:
1.http://www.s***tan.org/
2.http://theisti****sm.com/
3.http://www.relig******nce.org/satanism.htm
4.http://www.sat*****rch.com/content/
5.http://www.the600****b.com/
6.http://www.mode*****atan.com/
7.http://www.mo*****sm.com/
8.http://www.d****s.co.uk/
9.http://www.sa*****ice.org/real-satanists.html
10.http://alle******dition.com/faq.html
11.http://www.lucife******raft.com/
12.http://sat*****m-today.com/
13.http://jo*****an.org/
14.http://www.spir******ist.com/
15.http://sp*******m.com/forums/
16.http://www.brot******atan.com/faq.php/
17.http://www.or*****ntis.org/
18.و........

درحالی که این سایت ها به کارخود ادامه می دهند که براساس قوانین کارگروه فیلترینگ و در بند «ب»ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای (مصوب ۱۱-۱۱-۱۳۸۸) در توضیح سایت های مستحق فیلتر شدن آمده است: ۱: محتوای الحادی ومخالف موازین اسلامی(بند۱ماده۶ ق.م) شیطان پرستی الحادی نیست؟ ۲: اهانت به دین مبین اسلام ومقدسات آن (بند ۷ ماده۶ ق.م وماده ۵۱۳ ق. م.ا) ۳: اهانت به هر یک از انبیاء عظام یا ائمه طاهرین (ع) یا حضرت صدیقه طاهره(س)( ماده ۵۱۳ ق. م.ا) ۴: تبلیغ به نفع حزب گروه یا فرقه منحرف ومخالف اسلام(بند۹ ماده۶ ق.م) شیطان پرستی هم منحرفه(با در نظر گرفتن قدرت مافوق خدا برای شیطان) و هم مخالف اسلام(زیر سوال بردن اصول توحید، نبوت و معاد). پس بنابراین موضوع این ماده هم هست. ۵: نقل مطالب از نشریات ورسانه ها واحزاب وگروههای داخلی وخارجی منحرف ومخالف اسلام به نحوی که تبلیغ ازآنها باشد . (بند۹ ماده۶ ق.م)

بررسی های خبرنگار آخرین نشان می دهد که محتوای این تارنماها همگی شامل این بند ها می شود .اگرچه مسئولان با این عنوان که این سایت ها اکثرا به زبان انگلیسی هستند، شاید کوتاهی در برخورد با این سایت ها را توجیه نمایند اما نباید فراموش کرد که بسیاری از سایت ها از جمله سی ان ان و بی بی سی انگلیسی و… هم انگلیسی هستند اما با این وجود ، فیلتر شده اند!

بر اساس نتایج یک پژوهش اکنون بیش از 70 فرقه شیطان‌پرستی در کشور فعال هستند و این جریان های ضد فرهنگی در سایه غفلت مسئولان به سرعت در قالب شبکه های زیرزمینی در برخی از شهرستان ها و مراکز استان و همچنین تهران بزرگ ریشه دوانیده اند.

در حال حاضر سایت‌های اینترنتی،بعنوان مهمترین مرجع برای ترویج شیطان پرستی در داخل کشور مطرح هستند بطوری که از همین کانال این جریانها توانستند در برخی از آهنگ های آگهی بازرگانی، و تیتراژ برخی فیلمها و سریال ها، در کنار صحنه آرایی برخی برنامه ها، آئین‌ها و ملودی‌های خود را رواج دهند.
/ 0 نظر / 2 بازدید