اخراجی ها 3 از گردونه رقابت ها خارج شد!

نمی دانم این خبر خوب است یا نه؟اما مسئولین جشنواره گفته اند که فرصت بازبینی فیلم ها توسط هیئت داوران امشب تمام می شود و با توجه به اینکه اولین نسخه  اخراجی ها تا صبح فردا  حاضر خواهد شد بدین ترتیب  مورد داوری قرار نخواهد گرفت.

اما حتی  این خبر قطعی هم باشد به احترام مخاطبان جشنواره اخراجی ها در تمامی سانس ها برای مردم نمایش داده خواهد شد.

نمی دانم شاید اینطوری با یک تیر دو نشان زده شده باشد هم خیال رقبا  راحت شد هم خیال رفقا!

 در این چند روز برخی سایت ها و شبکه های ماهواره ای در یک فرار به جلو اعلام می کردند که قرار است جوایز جشنواره را به اخراجی ها بدهند دیگر با این  کار فکر کنم خیال  آنها هم راحت شد.نمی دانم چرا نا خود آگاه یاد ضرب المثل مرغ عزا و عروسی می افتم.

از روزی که برخی سایت ها و رسانه ها با شیطنت مردم را به قاچاق فیلم تشویق کرده اند این احتمال وجود دارد که برخی از ترس تکرار تاریخ دست به هر کاری بزنند .امیدوارم حد اقل اگر مورد قضاوت قرار نمی گیریم مورد قساوت هم  واقع نشویم... و مسئولین جشنواره  بیشتر مراقب امنیت فیلم باشند.

منبع : وبلاگ مسعود ده نمکی

/ 1 نظر / 13 بازدید
اندکی صبر سحر نزدیک است

دوست من ، من می دانم که تو مثل من به ایران عشق می ورزی ، می دانم که تو مثل من برای همه ی شهروندان ایرانی احترام قائل هستی ، بهایی را نمی کشی ، برای مادران و خواهرانت حقوق برابر قائل هستی ، می دانی که معیار رای ملت هست ، از دروغ گویی بیزاری و دوست داری تا آزاد بیاندیشی ، آزاد زندگی کنی و در زندگیت به میهنت کمک کنی تا آباد بشود و به آن افتخار کنی ، به تاریخت ، به فرهنگت ، با آبادانی مملکتت. من می دانم که تو هم مثل من می دانی که ما توانایی رسیدن به این خواسته ها را داریم ، ما همه چیز داریم ، فقط کمی همت لازم است تا دوستانت را امروز تنها نگذاری. ما با هر عقیده ای می توانیم در کنار هم زندگی کنیم ، همراه شو عزیز ، کین درد مشترک ، هرگز جدا جدا ، درمان نمی شود...