تماس با من
پروفایل من
آرشیو وبلاگ
      در افق آینده (اقتصاد و معیشت - فرهنگ و معنویت - سیاست و حکومت)
بیانیه هتک حرمت به قرآن - فارسی نویسنده: - چهارشنبه ٢٤ شهریور ۱۳۸٩

بسم الله الرحمن الرحیم

ای اهل کتاب بیایید به سخنی در آییم که میان ما و شما یکسان است تا جز خداوند یکتا را نپرستیم و انبازی (شریکی) برای او نیاوریم و هیچ کدام از ما پروردگارانی را جز خداوند یکتا به خدایی نگیریم .

سوره مبارکه آل عمران – آیه 64

ادیان الهی همه از نژاد ابراهیم خلیل الله هستند و دین یهود و دین مسیح و دین اسلام از دین حنیف ابراهیم است و از آن سرچشمه معرفت یافته است . اقدام غیر انسانی و نفرت انگیز به آتش کشیدن  قرآن کریم و توهین گستاخانه به ساحت منور این کتاب آسمانی که به حق چکیده همه اصول انسانی و معرفت ساز بشری است ، قلب همه خدا پرستان عالم را به درد آورد و مایه شرمساری مدعیان حقوق بشری و ارزشهای انسانی گردید . تأسف انگیز تر آنکه کسانی این اهانت نا بخشودنی را مرتکب شده اند که داعیه دار مکتب پیامبر صلح و مهربانی و عطوفت حضرت مسیح علیه السلام هستند و مگر می شود از پیامبری که جز به بزرگی ، پاکی ، مهربانی و صداقت و احترام به ادیان آسمانی ، شهادت کائنات برای اوست که مکتبش همه رأفت و انسانیت بوده است و مادر گرامیش نیز از سلاله پاکان عرش است ، توقع جز این داشت که رهروان دین آسمانی اش به پاکی و عطوفت پیامبر خاتم محمد مصطفی (ص) معتقد باشند و از همه مهمتر مگر غیر از این است که ادیان الهی همه از سرزمین مقدس ذهن انسانی سرچشمه می گیرند و از یک روح جان گرفته اند و آن جان جانان همانا خداوند تبارک و تعالی است ؟

آیا این اهانت بزرگ و عظیم و نابخشودنی جز اهانت به ذات پاک و بلند مرتبه کبریایی است؟

آیا این اهانت وقیحانه اهانت به ساحت پاک پیامبران و انبیاء الهی نیست ؟

تعالیم آسمانی ادیان الهی همه و همه به موحدان و خداپرستان و یکتا پرستان عالم، پرهیز از اهانت به ساحت مقدسات نزد مردمان هر دین و آیین و قوم و ملتی است . آیا با این وصف نباید به ادیان احترام ویژه نمود؟و از توهین و گستاخی پرهیز کرد؟ دست جبار صهیونیسم بین الملل در این اهانت رسوا شده به خوبی مشهود است .تاریخ این قوم گستاخ و سست ایمان بخوبی پرونده مفصلی از جنایت بشری را در خود به ره آورد ، آورده است .

ما ضمن محکوم کردن این اهانت آشکار و نفرت انگیز که تنها نشانه سست ایمانی و ضعف ایمان و درک حقیقت خدا پرستی و یکتا پرستی است ، از همه خدا جویان و پیروان الهی توقع داریم ، ضمن محکوم کردن این اقدام و اعلام انزجار از آن که همانا به درستی دسیسه شیاطین و خائنان به بشریت است ، از ادامه این گونه حرکات جلوگیری نموده و آنرا به شدت تقبیح نمایند. ما از تمام مسلمانان سراسر جهان انتظار داریم ضمن  اعتراض و اعلام غیرت دینی ، از دست زدن به اعمال و گفتار خارج از شأن یک مسلمان راستین و پیرو قرآن کریم پرهیز نمایند .

از آزادیخواهان جهان نیز انتظار داریم با اعلام اعتراض و شرکت در مراسم راهپیماییهای مختلف در همه شهرهای جهان این رفتار غیر بشری را محکوم نمایند .


شورای هماهنگی فعالان سایبری انقلاب اسلامی

  نظرات ()
مطالب اخیر چالش سطل آب واقعی علوم انسانی اسلامی و رشته های مختلف ( حتما بخوانید در ادامه مطلب قبلی ) سود بالای بانک‎ها مشتریان را لاشخور می‎کند/ پول فاسد، قلب را فاسد می‌‎کند مقاومت، نه مذاکره! واکاوی نماد گرائی ساختمان کتابخانه ی مرکزی لس آنجلس تصاویر/99درصد علیه 1 درصد دانلود ویژه نامه جمعیت روزنامه ایران شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) تسلیت باد تبیین مهمترین راهکارهای رفع مشکلات جهان ازسوی رییس جمهوری اسلامی ایران متن کامل سخنان دکتر احمدی نژاد در شصت و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد
کلمات کلیدی وبلاگ خبر (۱٥٧) عکس (۱٢٢) مقاله (۱٠٧) نقد (٧٤) سیاست (٥٢) فرهنگی سیاسی (٤٧) اندیشه (٤٦) تاریخی (٤٥) دانلود (۳٠) فرهنگی مذهبی (٢٦) فراماسونری، ایلومناتی، شیطان پرستی و (٢۳) غرب شناسی (٢٢) سینما و رسانه (٢۱) تحلیل سیاسی - اجتماعی سریال مختارنامه (۱۸) فرهنگی اجتماعی (۱٦) ائمه اطهار علیهم السلام (۱٢) غرب زدگی نوشته جلال آل احمد (۱٢) رهبر معظم انقلاب (۱٢) معارف اسلامی (۱۱) آخرالزمان (۱۱) عدالت خواهی (۱٠) اقتصادی (۱٠) اسلام (٩) علمی فرهنگی (۸) حکایات عبرت آموز (٧) هدفمند کردن یارانه ها (٧) مراجع و علما (٧) فرقه های انحرافی (٦) مستند (٦) طنز (٦) قانون اساسی کشورها (٥) دانلود سریال مختارنامه (٤) کاریکاتور (٤) حدیث (۳) سکولاریسم (۳) خلیج همیشه فارس (۳) جنگ سایبری (۳) کتاب عبور از فتنه (۳) دفاع و امنیت (۳) مدعیان روشنفکری (٢) لطیفه های آموزنده تاریخ (٢) هشت سال دفاع مقدس (٢) شهدای انقلاب اسلامی (٢) شیعه (٢) وهابیت (٢) معرفی کتاب (٢) امام خمینی (ره) (٢) بازی رایانه ای (۱) گفتگو (۱) مناظرات (۱) ماه مبارک رمضان (۱) قوانین (۱) مقالات سید شهیدان اهل قلم ( سید مرتضی آوینی ) (۱) مجموعه مستند فاز3 (۱) مهندس حاج سعید قاسمی (از سرداران دفاع مقدس و مدیر (۱) مستند سریالی ظهور (the arrivals) با زیرنویس فارسی (۱) معرفی وبلاگ و سایت (۱) اسناد لانه جاسوسی به زبان انگلیسی (۱) مراکزفکری و بنیادهای به ظاهر بشردوستانه (۱)
دوستان من پایگاه خبری تحلیلی ابصار نیوز وب سایت تخصصی مهدویت و فراماسونری وعده صادق پايگاه اطلاع رساني مؤسسه فرهنگي موعود بیداری اندیشه مرکز مطالعات خلیج فارس Persian Gulf Studies Center ورزش ایرانی پرتال زیگور طراح قالب